Baner

Pielęgniarstwo Neurologiczne i Neurochirurgiczne

Aktualności

 

Czasopismo Pielęgniarstwo Neurologiczne i Neurochirurgiczne

 
Czasopismo Pielęgniarstwo Neurologiczne i Neurochirurgiczne zostało pozytywnie ocenione przez zespół ekspertów w konkursie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu de minimis „Wsparcie dla czasopism naukowych” i tym samym otrzymało 20 punktów.  
Opublikowane: 2019-09-08
 

Strona i wydawnictwo przeniesione do PTPN

 

Informujemy, że od miesiąca marca 2016 strona WWW "Pielęgniarstwo Neurologiczne i Neurochirurgiczne" oraz wydawnictwo zostaje przeniesione do Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek Neurologicznych (redakcjajnnn@gmail.com)

 

 

 
Opublikowane: 2016-09-12
 

Zgłaszanie manuskryptów

 

Od 1 stycznia 2015 roku wszystkie manuskrypty będą przyjmowane wyłącznie w języku angielskim za pomocą programu redakcyjnego obsługi manuskryptów JNNN

(Editorial System) na stronie internetowej: jnnn.pl

 
Opublikowane: 2015-01-07
 
Więcej ogłoszeń...

Informacje o czasopiśmie

Pielęgniarstwo Neurologiczne i Neurochirurgiczne (PNN) (The Journal of Neurological and Neurosurgical Nursing) jest międzynarodowym kwartalnikiem wydawanym od 2012 roku, w którym publikowane są recenzowane artykuły oryginalne (eksperymentalne kliniczne i badawcze), poglądowe oraz opisy przypadków z zakresu pielęgniarstwa w neurologii i neurochirurgii.

>>

Redakcja czasopisma

Redaktor naczelny/Editor-in-Chief: Robert Ślusarz (UMK, CM, Bydgoszcz, Polska)
Zastępcy redaktora naczelnego/Deputy Editors: Beata Haor (WSHE, Włocławek, Polska), Monika Biercewicz (UMK, CM, Bydgoszcz, Polska)

>>
 

Rada naukowa

Międzynarodowa Rada Naukowa/International Scientific Board
Ewa Barczykowska (UMK, CM, Bydgoszcz, Polska), Monika Biercewicz (UMK, CM, Bydgoszcz, Polska), Mary E. Braine (University of Salford, England)...

>>

Polityka wydawnicza

Pielęgniarstwo Neurologiczne i Neurochirurgiczne (PNN) (The Journal of Neurological and Neurosurgical Nursing) jest kwartalnikiem, w którym publikowane są recenzowane artykuły oryginalne (eksperymentalne kliniczne i badawcze), poglądowe oraz opisy przypadków z zakresu pielęgniarstwa w neurologii i neurochirurgii.

>>